Midea klimatyzacja logo

O firmie 
Midea

Midea to wiodący producent urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. W ofercie firmy znajdują się urządzenia chłodnicze, jak chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, zamrażarki, chłodziarki do wina, inne sprzęty AGD, klimatyzatory. Na całym świecie co roku Midea otrzymuje kilkadziesiąt nagród i wyróżnień w konkursach designerskich, jak np. Reddot, iF czy Good Design Award
Celem firmy jest zapewnianie klientom na całym świecie przyjaznych rozwiązań do ich domów, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i sprawiają, że chwile spędzone w domu są jeszcze cenniejsze. Dążymy do perfekcji, dlatego nieustannie rozwijamy nasze produkty i pracujemy nad nowymi technologiami i rozwiązaniami. Chcemy, by nasz produkty czyniły życie łatwiejszym i przyjemniejszym. Nasze motto brzmi: „Midea – Mój ideał”.

Grupa Midea

Midea powstała w 1968 r. w Guangdong w Chinach. Współcześnie firma posiada ponad 200 oddziałów, ponad 60 biur na całym świecie, 12 biznesowych centrów strategicznych i jest głównym udziałowcem zajmującego produkcją robotów przemysłowych i systemów automatyki przemysłowej KUKA. Klientami Midei są miliony użytkowników na całym świecie. Globalnie firma zatrudnia ponad 130 tys. osób. Midea jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Shenzhen.
Midea klimatyzacja

Zapraszamy do przejrzenia katalogu klimatyzacji Midea!