O firmie 
Mitsubishi

Inteligentne systemy klimatyzacji i ogrzewania.

Jako wiodący na świecie dostawca technologii klimatyzacji do zastosowań domowych, biurowych i przemysłowych, Mitsubishi Electric oferuje szeroką gamę inteligentnych oraz energooszczędnych rozwiązań. Te wytrzymałe, wysokowydajne systemy nadają się do ciągłego użytkowania w praktycznie każdych warunkach klimatycznych. Wyróżniają się nie tylko cichą, energooszczędną pracą, ale także swoim minimalnym wpływem na środowisko.

Systemy
klimatyzacyjne

Mitsubishi od blisko 100 lat wyznacza nowe standardy w technice klimatyzacyjnej. Szeroki asortyment sprawił, że stało się jednym z najważniejszych producentów na świecie. Chłodzą, ogrzewają i filtrują powietrze w milionach budynków prywatnych i komercyjnych. Stosowane rozwiązania odzysku ciepła VFR R2 czy zaawansowana technologia inwerterowa przyczyniły się do tego, że klimatyzatory Mitsubishi Electric to dzisiaj synonim wysokowydajnego działania. Cechują się także dużą elastycznością ze względu na połączenie łatwej instalacji i zaawansowanej automatyki.

Mitsubishi posiada w ofercie następujące serie klimatyzatorów:

Seria M
Mr. Slim
City Multi VRF
City Multi HVRF

Innowacyjna technologia Hyper Heating

Z myślą o zimnym klimacie, w którym znajduje się m.in. Polska, stworzono innowacyjną technologię Hyper Heating. Dzięki niej nowoczesne klimatyzatory Mitsubishi gwarantują ponadprzeciętną wydajność grzewczą. Możliwe jest utrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia przy braku spadku wydajności urządzenia nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych – do -25°C. Jednocześnie urządzenia pozostają bardzo energooszczędne – technologia udostępnia dokładnie tyle mocy, ile rzeczywiście jest potrzebne.

Co wyróżnia klimatyzatory Mitsubishi?

Nowoczesne klimatyzatory Mitsubishi to połączenie niebywałej estetyki i niewiarygodnej efektywności. Wyróżniają się designem, który przyciąga wzrok i skutecznością, która w wyraźny sposób podnosi codzienny komfort życia. Zostały wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań, dzięki którym chłodzą w nawet najbardziej upalne dni, efektywnie grzeją także późną jesienią czy zimą i oczyszczają powietrze wewnątrz pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej sprężarki inwerterowej o kompaktowych wymiarach, pracują cicho i energooszczędnie, osiągając najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Producent zadbał również o specjalną linię agregatów przeznaczonych do ogrzewania, dzięki czemu klimatyzatory Mitsubishi sprawdzają się jako skuteczne rozwiązania całoroczne. Technologia Hyper Heating umożliwia wydajną pracę przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -25°C.
Mitsubishi klimatyzacja

Zapraszamy do przejrzenia katalogu klimatyzacji Mitsubishi!