Panasonic HP J

4 powody, dla których Aquarea jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu

1

Szeroka gama rozwiązań dopasowanych do każdego
domu

Aquarea to nowatorski, energooszczędny system zapewniający idealną temperaturę w domu oraz gorącą wodę użytkową, nawet przy skrajnych temperaturach na zewnątrz. Jest to niezawodne rozwiązanie dzięki wysokiej jakości komponentów, w tym również sprężarki, opracowanych i produkowanych przez firmę Panasonic. Szeroka oferta dostępnych jednostek serii Aquarea zapewnia bardzo szeroki wybór najbardziej odpowiedniej opcji dla Twojego domu – niezależnie od jego wielkości.

2

Pompa ciepła, 80% darmowej energii domu
Pompa ciepła Aquarea oparta na technologii powietrze-woda jest bardzo wydajna i przyjazna środowisku. Przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz na potrzeby ciepłej wody użytkowej, a w razie potrzeby nawet do chłodzenia domu. W ten sposób nawet 80% potrzebnej energii cieplnej pobierane jest z otoczenia – również w skrajnie niskich temperaturach

3

Pomaga oszczędzać
Możliwa oszczędność kosztów energii sięgająca €1100 rocznie w porównaniu z konwencjonalnym ogrzewaniem elektrycznym. Chociaż początkowe nakłady inwestycyjne mogą być wyższe niż w przypadku innych technologii, koszty eksploatacji są znacznie niższe i zapewniają krótki okres zwrotu kosztów początkowych. Oszczędności są znaczne, szczególnie w porównaniu z kotłami opalanymi olejem i grzejnikami elektrycznymi.

4

Aquarea High Performance

Seria Aquarea High Performance jest idealna do grzejników niskotemperaturowych i ogrzewania podłogowego. Dostarcza gorącą wodę o
temperaturze do 55°C nawet gdy temperatura zewnętrzna spadnie do -20°C. Pracuje jako samodzielny system lub w połączeniu z istniejącym systemem opartym na kotle gazowym lub olejowym. Szeroki zakres mocy od 3kW do 16kW pozwala w pełni dostosować wydajność pompy ciepła do potrzeb domu

Nowe jednostki jednofazowe Aquarea High Performance Generacji J typu split. Grzewczo-chłodzące SDC

· Bardzo wysoka wydajność przy mocy 3,2 kW!
· Bardzo duża oszczędność energii – klasa A+++ (*)
· Łatwa instalacja i konserwacja
· Specjalne oprogramowanie dla domów energooszczędnych,
minimalna temperatura na wylocie 20°C
· Pracuje przy temperaturach sięgających nawet -23°C
· Automatyczny zawór odpowietrzający
· Wyświetlanie częstotliwości pracy sprężarki

Aquarea, seria High Performance: oszczędność energii

Seria Aquarea High Performance zapewnia wyjątkową wydajność dostarczania wody grzewczej i ciepłej wody użytkowej. Urządzenia są łatwe w utrzymaniu dzięki wbudowanym komponentom takim jak filtr wody i czujnik przepływu wody. Kolejną zaletą jest możliwość współpracy z chmurą Smart Cloud. Pompa ciepła może pracować w temperaturach do -23ºC .

Dlaczego Panasonic?

Firma Panasonic ma ponad 60-letnie doświadczenie
w produkcji pomp ciepła i opracowała wiele modeli
sprężarek. Nazwa firmy jest synonimem jakości,
która jest z kolei naszym kluczem do sukcesu
na rynku europejskim.
Członkostwo w Europejskim Stowarzyszeniu Pomp
Ciepła, produkcja urządzeń Aquarea w Europie
i utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa
na europejskich serwerach Aquarea Smart
Cloud – to czynniki decydujące o tym, że Panasonic
jest zaufanym partnerem w dziedzinie ogrzewania.

Aquarea Smart Cloud

Pełne sterowanie systemem za pośrednictwem smartfonu
połączonego z chmurą Aquarea Smart Cloud

Funkcja umożliwia monitorowanie, ocenę i optymalizację temperatury w domu i temperatury wody użytkowej oraz zużycia energii z każdego miejsca i w każdym momencie. Kolejny plus: możliwość zdalnej inspekcji przez serwisanta w celu wykrycia potencjalnych awarii oraz zdalnej naprawy usterek, zmniejszając do minimum czas reakcji i niedogodności.

gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności.