AUX klimatyzacja

O firmie 
AUX

Klimatyzatory AUX – inteligentne rozwiązania i zdrowe życie

Grupa AUX pojawiła się na rynku w 1986 r. i stosunkowo szybko stała się jednym z czołowych producentów inteligentnych rozwiązań gospodarstwa domowego. Klimatyzatory AUX dostępne są obecnie w ponad 100 krajach. Liczne inwestycje w badania sprawiły, że grupa AUX posiada aż 7 nowoczesnych baz produkcyjnych (największe 3 znajdują się w Chinach – Ningbo, Nanchang i Tianjin) oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Pozwala to zaproponować zaawansowane technologicznie, atrakcyjne wizualnie i korzystnie cenowo urządzenia, które spełniają najwyższe standardy jakości i europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej.

Co wyróżnia
klimatyzatory AUX?

Klimatyzatory AUX działają w oparciu o technologię inwerterową, która polega na płynnej regulacji pracy sprężarki rotacyjnej. W ten sposób możliwe jest precyzyjne dostosowanie ilości pobieranego czynnika chłodniczego do rzeczywistych potrzeb. Nie dochodzi do niezwykle energochłonnego włączania i wyłączania się sprężarki. Komfort użytkowania podnosi się, a żywotność urządzeń wyraźnie rośnie. Sprężarki inwerterowe pracują ciszej, 4 razy sprawniej i nawet do 30% oszczędniej względem standardowych rozwiązań. Klimatyzacja AUX wyróżnia się cichym działaniem – już od 19 dB i wysoką klasą energetyczną A++. Użytkownicy zyskują dobrze wyposażone urządzenia, również w liniach podstawowych, a to wszystko utrzymane w dobrym stosunku ceny do jakości.

Wydajne i energooszczędne klimatyzatory AUX

Nowoczesne klimatyzatory AUX łączą w sobie ekologiczne rozwiązania i innowacyjne technologie. Cechują się niezawodnym działaniem i przyciągającym wzrok designem. Dzięki pracy w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 klimatyzacja AUX nie obciąża środowiska i spełnia rygorystyczne normy europejskie. Pozostaje bezpieczna dla natury i zapewnia wydajne działanie na lata.
Wszystkie modele pracują w oparciu o wysokowydajną sprężarkę z zaawansowaną technologią inwerterową. Dzięki niej wyróżniają się wysoką klasą energetyczną A++ w trybie chłodzenia w urządzeniu o każdej mocy, niezależnie od serii. Klimatyzatory AUX posiadają również przebadany jonizator Cold Plasma, który dba o jakość powietrza w całym pomieszczeniu. Skutecznie eliminuje drobne cząsteczki kurzu, wirusy, bakterie, pleśń i alergeny. Z tego powodu uznaje się je za bardzo dobre klimatyzatory dla alergików. Wygodę użytkowania zapewnia wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala na zdalne sterowanie z dowolnego miejsca na Ziemi bez względu na czas.

Jonizator Cold Plasma

Ciesz się świeżym i bezpiecznym powietrzem w swoim domu. Zaawansowany jonizator Cold Plasma sprawia, że klimatyzatory AUX skutecznie eliminują z twojego otoczenia szkodliwe substancje: bakterie, wirusy i alergeny. Posiada również zdolność neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.
Klimatyzacja AUX w standardzie posiada wbudowany jonizator Cold Plasma. Jego zadaniem jest produkcja przyjaznych człowiekowi jonów ujemnych, które następnie uwalniane są do powietrza w pomieszczeniu. Wyróżnia je zdolność do otaczania i przyciągania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Jony ujemne wchodzą z nimi w reakcję chemiczną i w ten sposób je dezaktywują. Klimatyzacja AUX potrafi wyeliminować drobne cząsteczki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza, pleśń, pyłki i inne uciążliwe alergeny. Dzięki niej możliwa jest również skuteczna neutralizacja szkodliwego i nieprzyjemnego dymu papierosowego.

Zapraszamy do przejrzenia katalogu klimatyzacji AUX!